Majutus

Olete oodatud nautima privaatset puhkust  hubastes majakestes Tõrvaaugu paksude metsade vahel. Majutust pakume pisikestes saunaga palkmajakestes, mida kokku 3.
Majad on kahekorruselised. Esimesel korrusel asub saun eesruumi ja duššiga ning  köök-elutuba koos kogu söögitegemiseks vajaliku tehnika ja lauanõudega. Teisel korrusel asuvad magamiskohad. Igas majas on 4 voodit (2 üheinimesevoodit ning 2 veidikene laiemat voodit, kus vajadusel saab magada kahekesi). Üks majake sobib ideaalselt kuni 4 täiskasvanule ja kahele lapsele.

Praegusel keerulisel ajal oleme kohandanud majakeste renditeenuse võimalikult turvaliseks.  Check-in toimub kontaktivabalt (saadame Teile info võtme asukohaga). Peale igat külastust toimub põhjalik koristus.  Hinnakujunduses lähtume põhimõttest- kauem on soodsam ehk pikemaks perioodiks rentides on erihinnad.

Tõrvaaugu metsamajad on ideaalseks võimaluseks võtta hetkeks aeg maha ning nautida omaette olemist koos kõige lähedasematega.
Kuna meie majakestes on rõhk looduslähedusel ja lõõgastumisel, puuduvad meie majades segavad faktorid nagu wifi ja televiisorid.

Broneeri majake: 58070700, torvaaugu@gmail.com

DSC_0118 (1280x848)DSC_0036 (1280x848)